, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

27-latka z Teksasu pragnie zostać najgrubszą kobietą na świecie

Nie ma kobiety, której pasowałaby jej waga. Zawsze chcemy mieć to, czego akurat nie mamy. Na pewno wiele z Was wypróbowało wiele diet, które miałyby zrzucić zbędne kilogramy.

Całkowicie odwrotnie do kwestii kilogramów podchodzi Monica Riley z Fort Worth w Teksasie, która pragnie być najgrubszą kobietą na świecie. Obecnie waży 315 kilogramów, ale dla niej to ciągle za mało. W realizacji marzenia pomaga jej ukochany chłopak.

Dzień tej pary zaczyna i kończy się na karmieniu dziewczyny. Codziennie spożywa około 8000 kcal. 27-latka nie wyobraża sobie, aby mogła przestać. To jest jej sposób na życie i dzięki temu jest zadowolona.

Pragnie aby być tak grubą, aby leżeć cały czas i liczyć tylko i wyłącznie na czyjąś pomoc. Razem z chłopakiem (którego nazwisko przyjęła, mimo że nie mają ślubu) szuka łóżka z wbudowaną toaletą. To byłby kolejny krok w realizacji jej planów.

Chcę ważyć 450 kilogramów. Byłabym wtedy jak królowa, wszyscy by mi usługiwali. Dodatkowo jest to fantazja erotyczna, która nam odpowiada. Dużo o tym rozmawiamy i czujemy, że idziemy w dobrym kierunku. Gdy zjem naprawdę spory obiad, to Sid pomaga mi się przekręcać, bo sama już nie daję rady.

Przykładowy szejk, który z wielką chęcią Monica ‚pochłania’ ma 3500 kcal!

Sama przyznaje, że już ma problemy z tym, aby zadbać o siebie, ale to jeszcze nie jest ten upragniony efekt.

Pomimo swoich kontrowersyjnych planów Sid i Monica chcą mieć dziecko. Otyłość kobiety nie jest dla nich problemem. Chcą, aby w wychowaniu dziecka pomagała im niania, która wychodziłaby z dzieckiem na spacery.

Ich życie kręci się cały czas wokół jedzenia, co przekłada się na każdą sferę. 27-latka pracuje jako fotomodelka. Sid robi jej zdjęcia i umieszcza w Internecie.

Ma tysiące fanów z całego świata, którzy uwielbiają kobiety, noszące rozmiar 13 XL.

Niektórzy mężczyźni wysyłają jej pieniądze na jedzenie i proszą, aby nagrywała to, jak je. We wszystkim cały czas towarzyszy jej chłopak.

Im staję się grubsza, tym czuję się bardziej seksowna. Kocham mój wielki i miękki brzuch. Cieszę się także, że mój chłopak mnie wspiera, gotuje i karmi.

Zastanawiasz się, ile Monica może zjeść w ciągu dnia?

27-latka ma naprawdę spory apetyt, w 24 godziny zje: 6 paczek ciastek, 6 hot-dogów, dużą miskę płatków śniadaniowych, 4 kanapki z McDonalds’a, 2 cheeseburgery, największą porcję frytek, 30 skrzydełek, makaron z serem, tortille i galon lodów.

Matka kobiety jest załamana tym, co Monica robi ze swoim ciałem. Wie, że nie skończy się to dobrze dla jej zdrowia. Jednak 27-latka mówi, że nic nie jest w stanie jej powstrzymać.

My mamy nadzieję, że Monica opamięta się i zda sobie sprawę z tego, że jej zdrowie jest więcej warte niż 30 skrzydełek kurczaka…

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: dailymail.co.uk, theladbible.com
27-latka z Teksasu pragnie zostać najgrubszą kobietą na świecie
Ocena: 1.9 | Głosów: 8