,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

4-letni chłopiec wykrwawił się na śmierć. Jego ojczym zrobił coś, co mrozi krew w żyłach

Trudno uwierzyć, że takie historie dzieją się naprawdę. Ojczym brutalnie zgwałcił i zabił 4-letniego chłopca.

Czy można zapobiec takim tragediom? Jak to możliwe, że często właśnie oprawcą jest ktoś z najbliższego otoczenia dziecka? Prawdopodobnie dałoby się uniknąć wielu takich zdarzeń gdyby zauważano i reagowano na niepokojące sygnały.

Keith Jordan Lambing to pedofil, który zgwałcił 4-letniego syna swojej partnerki, a następnie nie udzielił żadnej pomocy umierającemu chłopcu.

Do tragedii doszło w Pensylwanii, 21 marca 2017 roku w jednym z moteli. Z otrzymanych informacji wynika, że zwyrodnialec miał opiekować się Bentleyem, podczas gdy jego matka była w pracy.

Ten zamiast opieki zgotował chłopczykowi gehennę. Zgwałcił go, a gdy zorientował się, że Chłpczyk jest w kiepskim stanie zadzwonił do swojej matki – Kristen Herold. Nie wezwał pogotowia, na polecenie matki zawiózł chłopca do swojego ojca. Niestety ojciec Lambinga nie jest ani ratownikiem, ani lekarzem i nie sąd tego postępowania nie uznał jako „wyraz skruchy”.

Maluch trafił w końcu do szpitala, po tym ktoś zawiadomił policję, że w samochodzie przy Renaissance Drive w Butler jest nieprzytomne dziecko. Był to samochód należący do matki zwyrodnialca.

Niestety Bentley nie przeżył. Zmarł z wykrwawienia tuż po przywiezieniu do szpitala.

Matka zwyrodnialca została oskarżona o nieudzielenie pomocy malcowi oraz pomoc swojemu synowi w ukrywaniu się przed policją. Keith Lambing został oskarżony o gwałt na dziecku i zabójstwo.

Mackenzie Peters – mama Bentley’a, póki co nie usłyszała żadnych zarzutów. Bentley nie był jej jedynym dzieckiem, ma jeszcze 4-miesięcznego syna, którego ojcem jest Lambing.

Okazało się, że mężczyzna był już wcześniej karany. Prawdopodobnie, prokurator Richard Goldinger zażąda dla oprawcy kary śmierci.

Żal chłopca. Zapewne  można było uniknąć tej tragedii. Czujność rodziny i przyjaciół jest w takich sytuacjach bardzo ważna. Niestety dziecku żadna sprawiedliwość czy kara śmierci dla zwyrodnialca życia nie przywróci.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: dailymail.co.uk
4-letni chłopiec wykrwawił się na śmierć. Jego ojczym zrobił coś, co mrozi krew w żyłach
Ocena: 4 | Głosów: 3