, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

44-latek utknął na krzesełku ze sklepu Ikea, nie mógł wyciągnąć jądra

Kiedy 44-letni Claus Jørstad z Norwegii miał problemy z kolanem i postanowił wziąć prysznic, siedząc na krzesełku ‚Marius’ ze sklepu IKEA, nie miał pojęcia, że zdarzy się coś takiego. Było mu wygodnie i uznał, że to będzie najlepsze rozwiązanie przy jego problemie z kolanem.

Gdy skończył prysznic i zaczął się wycierać, nie mógł wstać, ponieważ w otworze krzesła utkwiło mu jądro!

Claus był przerażony i po fakcie opisał swoje przeżycie na profilu IKEA na Facebooku:

„Mój telefon leżał na umywalce i nie mogłem go dosięgnąć. Nie miałem pojęcia, jak mam sobie poradzić z tym cholernym krzesełkiem. Próbowałem uwolnić moje klejnoty, ale kompletnie mi to nie wychodziło. Bez skutku. Aż zabrakło mi ciepłej wody. Uwięziony we własnej łazience – świetnie.”

Claus w końcu wpadł na genialny pomysł. Zaczął polewać jądra lodowatą wodą – wszystko po to, aby się zmniejszyły.

Po jakimś czasie udało się wydostać z prysznicowego więzienia. Zaraz po tym, jak Claus podzielił się swoją historią ze sklepem, otrzymał wiadomość z przeprosinami:

„Polecamy zabrać krzesełko spod prysznica i siadać na nim tylko w odzieży. A jeśli nie będzie chciał Pan już na nim siadać, może pan na nim położyć roślinę w doniczce.”

Claus wziął sobie radę do serca i ustawił na stołku ulubioną roślinę, która chroni 44-latka przed popełnieniem tego błędu.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: heftig.de
44-latek utknął na krzesełku ze sklepu Ikea, nie mógł wyciągnąć jądra
Ocena: 3.6 | Głosów: 5