,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

5 męskich zachowań, przez które kobiety wkurzają się najbardziej

Jeżeli żadna kobieta nie daje rady z tobą zbyt długo wytrzymać, zastanów się, czy nie popełniasz tych typowych dla faceta błędów.

1. Brak ambicji


Nie chodzi tutaj o to, że nie planujesz być adwokatem, lekarzem, czy prezesem. Wcale nie chodzi o to, że nie jesteś jeszcze milionerem. Naprawdę niewiele jest kobiet, które wybierając faceta zwracają uwagę na forsę. Ambicja to zupełnie coś innego. Jeżeli bezrobotni 30-40 letni mężczyźni siedzący na garnuszku rodziców zrozumieją, że nie cieszą się powodzeniem u pań nie dlatego, że nie mają pieniędzy, tylko dlatego, że są całkowicie nieogarnięci życiowo, a co za tym idzie są nieodpowiedzialni i nie można z nimi planować przyszłości.

2. Brak inicjatywy

W dzisiejszych czasach od kobiet również oczekuje się inicjatywy, ale nie oznaczy to, że mężczyzna ma stać się księżniczką do rozpieszczania. Tyczy się to  szczególnie zaawansowanych etapów w związku. To, że jesteście małżeństwem i postanowiliście już dawno, że spędzicie razem życie, nie znaczy, że nie musisz się już starać. Nie wystarczy, że będziesz z nią. Chodzi o to,abyś ją uszczęśliwiał do końca świata.

3. Brak zainteresowania domem


Nie chodzi tylko o to, żebyś raz na jakiś czas coś posprzątał czy naprawił. Chodzi tutaj o to aby nie trzeba było cię o wszystko prosić i wskazywać ci palcem. Czasami sam mógłbyś wpaść na to, że przydałoby się umyć podłogę , lub kupić worki na śmieci które właśnie się skończyły.

4. Człowiek o 2 twarzach


Kiedy jesteś tylko z nią, jest twoją boginią. Piękną i seksowną, ale przede wszystkim mądrą, inteligentną, intrygującą. Ale kiedy w pobliżu pojawią się twoi kumple,ona zostaje zdegradowana do pozycji twojej laski. Super, jeśli przyniosła by  piwo i nie odzywała się, bo i tak nie ma pojęcia o męskich tematach. Przy takim podejściu, nie nastawiaj się na miłość aż po grób.

5. Krótka pamięć


Zawaliłeś totalnie, ale wybłagałeś u niej kolejną szansę. Przysięgałeś, obiecywałeś, że to już więcej się nie zdarzy. Nigdy już tak nie zrobisz. Ubłagałeś ją. Twardo postanowiłeś, że teraz będziesz się bardziej starać. Jednak po pewnym czasie, wraz z jej czujnością usypiana jest również twoja czujność. Ona wybaczyła, zapomniała, a ty znowu zawaliłeś.  Znowu wybłagasz kolejną szansę… Czy kolejny raz się uda?

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: lifebuzz.com
5 męskich zachowań, przez które kobiety wkurzają się najbardziej
Ocena: 3 | Głosów: 4