,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

9-letni chłopiec zagłodzony na śmierć. Jego waga wynosiła niecałe 7 kilogramów

Cztery osoby z Indiany zostały zatrzymane za spowodowanie śmierci 9-letniego chłopca z porażeniem mózgowym, który był bardzo zaniedbany i na dodatek głodzony.

W dniu 21 lutego, Biuro Szeryfa Hrabstwa Vigo dostało wezwanie do domu, w którym przebywał chłopczyk. Gdy policja dotarła na miejsce, nie była wstanie uwierzyć w to, co zastała. Cameron Hoopingarner trafił natychmiast do szpitala, w którym niestety lekarze nie udało się go uratować.

Nie udało uratować się 9-letniego dziecka, które ważyło… 7 kilogramów!

Szeryf Greg Ewing przekazał, że chłopiec stracił wzrok, był niedożywiony i przez to był schorowany. W wyniku zdarzenia biuro szeryfa aresztowało czterech współmieszkańców  domu, w którym zamieszkiwał 9-ciolatek:  W śród nich było jego dwóch prawnych opiekunów. Rodzice biologiczni chłopczyka zostali poinformowani o przyczynach śmierci swojego syna. Według szeryfa hrabstwa, cała czwórka została oskarżona o zaniedbanie dziecka ze skutkiem śmiertelnym. A Kraemer i Travioli dodatkowo zostali oskarżeni o to, że nie zgłaszali zaniedbywania dziecka.

To, co się wydarzyło w tym domu, doprowadza mnie do szału. Jestem wściekły, że ktoś mógł coś takiego zrobić i że nie widzieliśmy tego wcześniej. Dorośli ludzie celowo doprowadzili do tego, że 9-letnie dziecka zmarło. W ten sposób opiekunowie zajmują się chorymi? Czy na coś takiego zasłużył?! Aby być zagłodzonym na śmierć? Nie wierzę, że do tego mogło dojść. Chłopczyk wyglądał jak osoby z obozu koncentracyjnego w Auschwitz podczas II Wojny Światowej.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: lifebuzz.com
9-letni chłopiec zagłodzony na śmierć. Jego waga wynosiła niecałe 7 kilogramów
Ocena: 3.5 | Głosów: 2