, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Był najsilniejszym dzieckiem na świecie. Sprawdź co u niego po latach

Pamiętacie Richarda Sandraka? Nie? a „Mały Herkules”? Ten mały kulturysta był znany już kiedy miał osiem lat – wszystko przez swoją niezwykłą muskulaturę. Ciężko jest uwierzyć w to, jakie mięśnie wypracował sobie ośmiolatek.

Rodzice Richarda uprawiali sport, kulturystykę i fitness – nic więc dziwnego, że dziecko przejęło ich nawyki. Jego ojciec jest mistrzem sztuk walki, a matka instruktorką aerobiku – wynajęli nawet trenera personalnego aby chłopak odpowiednio przypakował.

Jeśli nie pamiętacie szczytu popularności „Małego Herkulesa” – oto jak prezentował się w wieku dziesięciu lat.

Ciekawi Was na kogo wyrósł chłopak?

Redaktorzy Inside Edition odnaleźli Richarda i dowiedzieli się o nim kilku ciekawych rzeczy.

Teraz, Richard ma 24 lata i nie jest już „Małym Herkulesem”, który jakiś czas temu był tak popularny. Minęła pasja do podnoszenia ciężarów i ćwiczeń, zapuścił też brodę, a włosy układa w kucyk. Nadal jednak lubi żyć aktywnie – obecnie uwielbia jazdę na deskorolce.

„Mały Herkules” obecnie:

Richard pracuje teraz jako kaskader w Universal Studios w Hollywood. Jest to praca bez wątpienia bardzo ciekawa – zdarzają się dni, w których kilka razy dziennie ktoś go podpala.

Mężczyzna nie żałuje swojej przeszłości w roli domorosłego kulturysty, jednak nie lubi być o to wypytywany – jak sam twierdzi, te czasy ma już dawno za sobą.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: viralthread.com
Był najsilniejszym dzieckiem na świecie. Sprawdź co u niego po latach
Ocena: 4.1 | Głosów: 15