,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Gdy odnaleziono tę kobietę była już martwa. To co zrobiła przed śmiercią wzrusza do łez

Gdy znajdujemy się w niebezpieczeństwie i czujemy zagrożenie naszego życia, jesteśmy w stanie wydobyć z siebie nadludzkie siły. Działamy tak pod wpływem adrenaliny, która dodaje odwagi i sprawia, że uruchamia się nam tryb waleczności.

Co jakiś czas słyszmy historie o ofiarach wypadków, które ostatkiem sił wydostają się z pojazdów. Albo o ludziach, którzy obezwładniają napastnika, choć na co dzień nie skrzywdziliby muchy. Jednak najpotężniejszy jest instynkt macierzyński, który potrafi sprawić, że kobieta zrobi wszystko, aby uratować swoje dziecko. Dowodem tego jest to zdjęcie wykonane w czasie akcji ratunkowej po trzęsieniu ziemi…

Ratownicy szukali kobiety, która przebywała na swojej posesji. Kiedy ją odnaleźli była w skulonej pozycji – tak, jakby coś trzymała. Po chwili zorientowali się, że w ramionach trzyma swoje dziecko…

Kobieta niestety zmarła, ale przez to, że swoim ciałem przykryła dziecko, uratowała mu życie. Od razu wezwano karetkę. Przy kobiecie znaleziono także telefon, a na ekranie  widniała wiadomość: „Synku, jeśli przeżyjesz, zawsze pamiętaj, że Cię kocham”.

Dzięki temu że ta matka poświęciła swoje życie, jej syn mógł przeżyć. Poświęcenie, które rozumie każdy kochający rodzic… Miłość jest silniejsza od śmierci!

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: heftig.de
Gdy odnaleziono tę kobietę była już martwa. To co zrobiła przed śmiercią wzrusza do łez
Ocena: 4.3 | Głosów: 47