,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Kasjer nie mógł uwierzyć jak manager supermarketu potraktował ubogą kobietę

Pewien młody kasjer supermarketu, miał tak bardzo poruszające doświadczenie w pracy, więc postanowił się nim podzielić w internecie. Jest to kolejna historia pokazująca, że dobrzy ludzie istnieją w naszym świecie.

“Pozwól mi na wstępie wyjaśnić, jak mniej więcej, wygląda mój manager sklepu. Ma 190 cm wzrostu i dla większości ludzi wygląda na twardziela, jednak to bardzo miły facet, a oto jak się przekonałem jaki jest naprawdę.

W sklepie pracuje dopiero około 7 miesięcy.

Pewnego dnia do sklepu weszła kobieta z dwójką małych dzieci. Jedno wyglądało na 2 lata, drugie na może 5 lat. Matka była wystraszona, włosy miała w nieładzie i wyglądała jakby nie spała już od kilku dni. Podeszła do mnie i poprosiła o managera sklepu, więc go wezwałem.

Pracowałem tego dnia na kasie, nie było dużego ruchu, więc mogłem troszkę odetchnąć pomiędzy klientami i usłyszeć rozmowę mojego szefa z tą kobietą. Powiedziała, że uciekła od męża, który ją bił, a teraz mieszka w sąsiedniej miejscowości, gdzie z pomocą przyjaciela znalazła mieszkanie, lecz nie ma nic do jedzenia i poprosiła go o pomóc.

Szef powiedział jej, żeby wypełniła wózek jedzeniem i podeszła do mojej kasy. Powiedział także, żeby skorzystała ze sklepowej restauracji i wzięła dzieciom i sobie coś ciepłego do jedzenia.
Około pół godziny później podeszła do mojej kasy, wezwałem szefa. Szybko się pojawił i powiedział, żebym skasował wszystko tak jak zwykle, a potem wyjął portfel i zapłacił za całe zakupy. Po tym zaprosił mnie do swojego gabinetu i poprosił kobietę, żeby chwilkę zaczekała.

Powiedział, żebym pomógł zabrać jej zakupy do samochodu i dał jej kartkę na której coś napisał. Odprowadziłem kobietę do samochodu, po czym wręczyłem jej kartkę. Zaczęła płakać, więc zapytałem ją, czy wszystko jest ok? Ona dała mi kartkę. Kierownik napisał, że jest mu bardzo przykro, że znalazła się w takiej sytuacji i jeśli potrzebuje pracy to może pojawić się w sklepie za kilka dni. Napisał także, że gdyby potrzebowała opieki nad dziećmi, to żeby do niego zadzwoniła, a on wszystko załatwi.

Nie trzeba dodawać, że się pojawiła. Jest bardzo miłą osobą i nadal pracuje w naszym sklepie. Jest to jeden z wielu powodów, dla których kocham sklep w którym pracuję i sądzę, że mam najlepszego managera na świecie.”

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: shareably.net
Kasjer nie mógł uwierzyć jak manager supermarketu potraktował ubogą kobietę
Ocena: 4.7 | Głosów: 18