, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Mężczyzna po dwóch latach odzyskał skradzionego psa. Wzruszająca reakcja

Dla Jose, rok 2014 był bardzo ciężki. Rozwiódł się z żoną, stracił dom przez co stał się bezdomnym. Musiał zamieszkać w samochodzie. Tym co trzymało go przy życiu, był pies o imieniu Chaos, którego miał od szczeniaczka.

W trosce o dobro ukochanego psa, mężczyzna postanowił oddać go na przechowanie znajomemu. Warunki w jakich żył były trudne, więc uznał, że jego czworonożny przyjaciel nie zasługuje na taki los. Kiedy po trzech miesiącach, stanął na nogi, postanowił odebrać psa z powrotem, lecz jego nowy opiekun odmówił, łamiąc Jose serce.

Po dwóch latach, pewna kobieta znalazła przed swoim domem psa, który wyglądał na zagubionego. Oddała go do schroniska, a tam ktoś zobaczył, że na obroży znajduje się numer identyfikacyjny, nadany przed 2014 rokiem! Dzięki temu udało się odnaleźć pierwszego właściciela.

Gdy Jose odebrał telefon ze schroniska, był tak wzruszony że nie mógł wydobyć z siebie słowa. Od razu wyruszył w długa podróż, aby odebrać swojego psa. Zobaczcie, jak po dwóch latach wyglądało spotkanie tych dwóch przyjaciół.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: wgrane.pl
Mężczyzna po dwóch latach odzyskał skradzionego psa. Wzruszająca reakcja
Ocena: 4.6 | Głosów: 10