,

LOL Love PŁACZ WYGRYW WTF!?

Mężczyzna zaskakuje swojego chorego przyjaciela oddając mu nerkę

Graham McMillan miał wyjątkową niespodziankę dla najlepszego przyjaciela, Danny’ego Koltsova. Zjawił się u niego w pracy, w szpitalu w Teksasie i wszedł na korytarz z wielkimi żółtymi balonami oraz ogromną kartką, z napisem:

„Słyszałem, że potrzebujesz nerki. Zechcesz wziąć moją?”

Danny cierpi na zespół Alporta – wrodzoną chorobę nerek. Jego nerki odmawiają posłuszeństwa i mężczyzna myślał, że tylko cud może go uratować. Jego stan był na tyle ciężki, że mógł umrzeć w każdej chwili.

Graham natychmiast zaczął działać, bo nie było czasu do stracenia. W tajemnicy przed przyjacielem zrobił wszystkie badania i gdy tylko miał pewność, że może zostać dawcą dla przyjaciela, osobiście przekazał mu tę nowinę.


Danny długo nie mógł uwierzyć w to, co go spotkało. Przyjaciele padli sobie w ramiona rozpłakali się. Graham i Danny poznali na studiach i od tego czasu pozostają nierozłączni. Marzeniem Danny’ego jest start w maratonie i miejmy nadzieję, że po operacji będzie mógł tego dokonać.

„On jest jedną z najbardziej życzliwych i kochających osób, jakie kiedykolwiek spotkałem. Daję mu swoją nerkę, aby mógł normalnie żyć” – powiedział Graham

Czy istnieje piękniejszy dowód przyjaźni? Ta historia pokazuje nam, co jesteśmy w stanie zrobić dla najbliższych nam osób.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: heftig.de
Mężczyzna zaskakuje swojego chorego przyjaciela oddając mu nerkę
Ocena: 4.7 | Głosów: 6