,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Na spacerze w lesie pod drzewem ujrzał niesamowicie wzruszający widok

Nietoperze są jedynymi ssakami zdolnymi do latania. Zazwyczaj kojarzone są z wampirami i przerażającymi miejscami. Naprawdę są to jednak bardzo słodkie zwierzaczki. Poniżej poznasz historię 28 malutkich nietoperzy, które pewien mężczyzna uratowane przed śmiercią.

Dzięki jego działaniom możemy wam pokazać historie z szczęśliwym zakończeniem.

28 nietoperzy spadło z drzewa w zimny dzień. Miały ogromne szczęście że znalazł je specjalista do spraw nietoperzy, który od razu wiedział co należy uczynić. Natychmiast przewiózł je do lecznicy dla zwierząt której pracownicy walczyli o ich życia. Maleństwa miały bardzo niską temperaturę ciała.

Wydarzenie zdarzyło się na dalekim południu w Australii. Co jest dosyć niecodzienną sytuacja gdyż z reguły nietoperze wraz z młodymi można spotkać na północy Australii ponieważ jest tam znacznie cieplej.

„U nietoperzy to dość normalne, że gdy matka wylatuje szukać pożywienia, zostawia swoje dzieci na drzewie. Oczywiście potem do nich wraca. W tak chłodną temperaturę te maluchy nie poradziły sobie jednak bez mamy i spadły z drzewa.” – przyznaje specjalista do spraw nietoperzy.

W szpitalu małe nietoperze otrzymały bardzo troskliwą opiekę. Temperatura ich ciał została podniesiona przez połączenie płynów elektrolitowych oraz specjalnych koców dla nietoperzy, dzięki którym maleństwa wyglądają niesamowicie uroczo. Aby złagodzić stres który im towarzyszył nietoperze cały czas dostawały przepyszne smakołyki.

„Małe nietoperze zachowują się podobnie jak dzieci. Każdy z 28 pacjentów otrzymał swoją własną zabawkę i smoczek.” – dodaje Rebecca Millers, jedna z weterynarzy, która opiekowała się maleństwami.


Po leczeniu, maleństwa zostały umieszczone pod opieką specjalisty, który je znalazł. Będzie zajmował się nimi tak długo, aż będą mogły wrócić na wolność.


PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: thedodo.com
Na spacerze w lesie pod drzewem ujrzał niesamowicie wzruszający widok
Ocena: 5 | Głosów: 5