,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Nie wyrzucaj kartonów. Oto 8 fajnych sposobów by używać ich w domu

Masz wiele pudełek lub kartonów po paczkach z allegro? Zobacz w jaki sposób możesz tchnąć w nie drugie życie i wykorzystać w praktyczny sposób w swoim domu.

1. Dzielnik, organizer w szufladzie

Jest to szczególnie fajny pomysł, aby zorganizować szuflady lub rzemieślnicze miejsca!

2. Stylowe pudełeczko

Dla wszystkich miłośników majsterkowania. Praktyczne wykorzystanie pustych pudełek. To pomoże Ci zorganizować swój dom i zaoszczędzić pieniądze. Gotowy produkt wygląda stylowo i elegancko!

3. Skrzynki

Funkcjonalne i niedrogie w wykonaniu! Oklejone z zewnątrz papierem do pakowania prezentów… mogą ładnie wyglądać w Twojej łazience.

.

4. Pudełko na wstążki

Istnieje tak wiele niesamowitych zastosowań pudełka do butów. Ten pomysł przechowywania wstążek jest genialny. Jedno pudełko do przechowywania szpul w schludny sposób.

5. Pudełko na markery, długopisy

Świetny sposób, aby posegregować swoje długopisy, ołówki, markery na biurku lub do łatwego transportu między swoimi miejscami pracy. Wystarczy karton i rolki po papierze toaletowym.

6. Cekinowy banner

Urodziny dziecka, Sylwester? Ten prosty projekt wymaga trochę tektury, cekinów, pistolet do kleju i pewna ręka do wycinania liter.

7. Litery 3D

Projekt ten jest nieco bardziej skomplikowany, ale wygląda całkowicie profesjonalnie! Biorąc jakiś karton i przekształcając go w metalowe litery 3D jest znacznie bardziej opłacalne niż zakup metalowych liter w lokalnym sklepie. Karton, farby, klej… do dzieła!

8. Decoupage, kartonowe tace

Z Kartonu i serwetek można wykonać tace w różnych rozmiarach, aby pokazać bibeloty lub trzymać biżuterię.

PODZIEL SIĘ tym z rodziną i przyjaciółmi na Facebooku.

Źródło i fotografie: shareably.net
Nie wyrzucaj kartonów. Oto 8 fajnych sposobów by używać ich w domu
Ocena: 3.7 | Głosów: 3