, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Niepełnosprawny chłopiec utarł nosa turystom w drodze na Morskie Oko

Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o wielkich kolejkach turystów, którzy zamiast chodzić po górach, wolą skorzystać z transportu konnego. Matka niepełnosprawnego Huberta zamieściła na portalu społecznościowym filmik, na którym idzie on do Morskiego Oka na własnych nogach.

„Jednak można iść na własnych nogach pomimo niepełnosprawności. Nie trzeba korzystać z uprzejmości dorożek na Morskie Oko” – napisała kobieta na profilu swojego synka na Facebooku.

Jak zaznaczyła kobieta w wywiadzie dla portalu naTemat, wideo nie jest żadną demonstracją. Za pomocą nagrania chcą pokazać darczyńcom postęp, jaki zrobił Hubert dzięki ich wsparciu. „Bo to właśnie dzięki datkom dobrych ludzi jest możliwa rehabilitacja” – dodała.

U Huberta, który ma dziś 7 lat, już od dnia narodzin lekarze podejrzewali – co niestety później okazało się prawdą – zakażenie wirusem cytomegalii.  Wirus ten jest przyczyną wrodzonych zakażeń noworodków przez co prowadzi do upośledzeń umysłowych, głuchoty oraz innych wad rozwojowych.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: facebook.com
Niepełnosprawny chłopiec utarł nosa turystom w drodze na Morskie Oko
Ocena: 3.6 | Głosów: 7