, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Nosi klamerkę na uchu, powód takiego postępowania jest genialny

Wielu ludzi udaje się do lekarza za każdym razem gdy poczuję się trochę gorzej lub czuje jakiś ból. Zamiast wydawać pieniądze i marnować czas, lepiej skorzystać z alternatywnych sposobów i użyć spinacza!

Brzmi dosyć dziwnie, jednak jest to bardzo skuteczny sposób na załagodzenie bólu. Helen Chin Lui która od lat zajmuje się leczeniem niekonwencjonalnym, dlatego jest to sprawdzona metoda, której nie bałam się użyć.

Ulgę w bólu można odczuć na skutek uciskania odpowiednich punktów na naszych uszach, które mają wiele zakończeń nerwowych połączonych z naszymi częściami ciała i mogą wywoływać ból. Z początku moje podejście do takich zabiegów było sceptyczne, lecz zdałam sobie sprawę, że nic nie tracę, a mogę sporo zyskać!

Poniżej 6 różnych punktów na uszach, które połączone są z określonymi częściami ciała. Uciskając je, możemy zmniejszyć bóle.

1. Górna część ucha łączy się z plecami i ramionami. Zapnij spinacz na około minutę, aby zmniejszyć nagromadzone w tych rejonach napięcie. Próbuj robić to systematycznie parę razy dziennie.

2. Następne miejsce odpowiada za narządy wewnętrzne. Jednak ,jeśli masz silne wewnętrzne bóle, udaj się do lekarza. Czynność ta zalecana jest, gdy czujesz nieduży dyskomfort. Ulgę poczujesz po paru dniach.

3. Górno-środkowa część ucha powiązana jest z bólem w stawach. Wywieranie nacisku, może znaczną ulgę. Uciskaj je, aby zmniejszyć ból czy sztywność stawów wynikające na przykład ze spędzenia długich godzin przy komputerze.

4. Dolno-środkowa część odpowiada za zatoki i gardło. Jeśli będziesz uciskał te miejsca regularnie, możesz sobie pomóc bez odwiedzania lekarza.

5. Dolna część ucha jest związana z trawieniem. Uciskanie może złagodzić niedogodności z trawieniem oraz drobne problemy żołądkowe.

6. Ostatnie miejsce, jest połączone z dwoma bardzo ważnymi częściami ciała – głową i sercem. Metoda ta może być skuteczna w łagodzeniu bólu głowy oraz wysokiego ciśnienia.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: shareably.net
Nosi klamerkę na uchu, powód takiego postępowania jest genialny
Ocena: 3.7 | Głosów: 7