,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Ojciec wszedł do pokoju syna, dostrzega list i załamuje się

Wyobraźcie sobie sytuacje, wchodzicie do pokoju swojego nastoletniego syna i widzicie tam… idealny porządek. Coś takiego zdziwiło by każdego rodzica.

Ze zdziwieniem spojrzał na idealnie pościelone łóżko i zauważył zostawiony na poduszce list, który była zaadresowany do niego. Przeczuwając coś złego, ojciec usiadł na łóżku i zaczął czytać…

Oto, co napisał nastoletni Joshua:

„Drogi tato,

bardzo mi przykro, że rozwiązuję to w taki sposób. Postanowiłem wyjechać z moją nową dziewczyną, a nie chciałem, żebyście z mamą zrobili mi scenę w jej obecności. Naprawdę ją kocham, a wiem, że nigdy byście jej nie zaakceptowali ze względu na jej kolczyki, tatuaże, skórzane ciuchy na motor, no i przez to, że jest sporo starsza ode mnie.

Nie chodzi tylko o namiętność i miłość, tato. Ona jest w ciąży.

Stacy jest pewna, że będziemy szczęśliwi. Ma własną przyczepę w lesie, już przygotowaliśmy stos drewna na opał na zimę. Oboje marzymy o tym, by mieć wiele dzieci.

Stacy otworzyła mi oczy! Tak naprawdę marihuana nikomu nie szkodzi. Zamierzamy zająć się lokalnym handlem, zresztą kokaina i ecstasy też są bardzo opłacalne.

Stacy jest wierząca. Razem modlimy się, by jak najszybciej odkryli lekarstwo na AIDS, wtedy Stacy na pewno poczułaby się dużo lepiej. To wspaniała osoba i zasługuje na długie życie!

Tato, nie martw się proszę. Mam już 15 lat i potrafię sam o siebie zadbać. Jestem pewny, że któregoś dnia wrócę, by Was odwiedzić i żebyście poznali swoje wnuki.

Z miłością, Joshua.

PS. Tato, nic z tego, co napisałem, nie jest prawdą. Jestem u Jasona. Chciałem Ci tylko przypomnieć, że w życiu są dużo gorsze rzeczy niż wystawione oceny, które swoją drogą leżą w kuchni na stole.

Zadzwoń, gdy będę już mógł bezpiecznie wrócić do domu!”

Sprytnie młody, bardzo sprytnie!

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: shareably.net
Ojciec wszedł do pokoju syna, dostrzega list i załamuje się
Ocena: 4.3 | Głosów: 12