, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Ojciec zostawia swoją córkę na pustkowiu. W lusterku widzi szokującą prawdę

Reklama o porzuceniu dziecka ma zaskakujące zakończenie, które ogromnie Cię poruszy! Krótki film, który za chwilę zobaczysz, to fikcja, ale niestety podobne zdarzenia mają miejsca na całym świecie.

Jest to historia pewnego małżeństwa, które postanawia, że do ich rodziny dołączy rudowłosa dziewczynka. Początkowo wszystko wydaje się być w idealnym porządku – mama, tata oraz ich córka z radością przyjmują nowego członka rodziny. Po pewnym czasie pojawiają się jednak pierwsze problemy, które wynikają z niezamierzonych błędów przygarniętego dziecka. Dziewczynka przypadkiem wylewa wino na obrus, a kiedy szuka uwagi rodziny, jest ignorowana.

Punktem decydującym jest moment, kiedy dziewczynka robi bałagan w sypialni. Mama i tata zaczynają zastanawiać się, czy podjęli właściwą decyzję i w końcu dochodzą do wniosku, że dziewczynka nie spełnia ich oczekiwań. Dochodzą do wniosku że muszą pozbyć się adoptowanej córki. Tata bierze ją na przejażdżkę i zostawia niewinną istotę na całkowitym odludziu. Kiedy odjeżdża patrzy w lusterko wsteczne w swoim samochodzie. To, co w nim widzi, chwyta za serce.

Kampania społeczna powstała po to, aby każdy przemyślał i dobrze się zastanowił, czy na pewno chce przygarnąć do swojego domu nowego członka rodziny – psa.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: wgrane.pl
Ojciec zostawia swoją córkę na pustkowiu. W lusterku widzi szokującą prawdę
Ocena: 4.8 | Głosów: 5