, ,

Love PŁACZ WYGRYW WTF!?

Otyły chłopiec w świecie otyłych ludzi, chce spełnić swoje marzenia

Bardzo chcesz schudnąć. Biegasz, katujesz się ćwiczeniami i jesteś na diecie, ale jakoś  nie widać efektów. Zadajesz sobie pytanie dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedzi na to pytanie w swojej reklamie próbuje dać sieć supermarketów EDEKA, która ukazuje, że wszystko zależy od nas samych. Nie możemy ciągle sugerować się tym, co myślą i mówią inni, a najważniejsze powinny być nasze marzenia.

Stworzyła wspaniała reklamę, w której na końcu pojawia się puenta: Jedz jak ten, kim chcesz się stać. Dzięki temu sieć sklepów chce zachęcić ludzi do zdrowego odżywiania.

W reklamie pokazany jest Eatkarusa (od angielskiego słowa ‚eat’ czyli jeść i Ikara czyli bohatera z mitologii, który chciał wzbić się w niebo), który żyje w świecie okropnie otyłych ludzi, którzy zajmują się tylko jedzeniem bliżej nieokreślonej papki. W przedstawionym świecie, że wszystko kręci się wyłącznie wokół jedzenia. Każdy je papkę, która wygląda dosyć okropnie. Nikt z tych ludzi nie próbuje jeść czegoś innego. Nikt nie chce się wyłamać. Jedynie chłopiec żyje marzeniami i podziwia ptaka, który wzbija się w powietrze. I wtedy wszystko się zaczyna.

Historia jest niezwykle prosta, ale daje sporo do myślenia. Zadaje nam pytanie, czy dobrze robimy i czy rzeczywiście odpowiednio się odżywiamy. Czy ‚śmieciowe’ jedzenie jest tym, które jest dla nas najbardziej odpowiednie.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: youtube.com
Otyły chłopiec w świecie otyłych ludzi, chce spełnić swoje marzenia
Ocena: 4 | Głosów: 1