, ,

LOL Love PŁACZ WYGRYW WTF!?

Pies codziennie cierpliwie czekał na stewardessę przed drzwiami hotelu, wyczekał adopcję

Wiadomo że miłość w związku na odległość to nie jest prosta sprawa. Przedstawiamy psa, który stracił głowę dla kobiety, która mieszkała na drugim końcu świata.

Olivia Sievers, stewardessa pochodząca z Niemiec, regularnie latała do Argentyny. Wtedy spotkała psa, który już wkrótce stał się jej najlepszym przyjacielem. Upór i determinacja psiaka opłaciły się, a historia ta zakończyła się szczęśliwie.

Stewardessa Olivia Sievers regularnie lata z Niemiec do Argentyny. To właśnie podczas jednego z takich lotów spotkała uroczego psa. Wtedy jeszcze się nie myślała, że ten psiak będzie jej wiernym przyjacielem do końca życia.

Któregoś dnia Olivia postanowiła pójść na spacer wokół hotelu w Buenos Aires. Wówczas spotkała błąkającego się samotnie psa. Kobieta nakarmiła go i pobawiła się z nim. Pies poczuł się przy niej tak dobrze, że nie chciał opuścić jej ani na krok!

„Z początku starałam się iść inną drogą, aby nie szedł za mną do hotelu. Ale to było niemożliwe. Cały czas szedł za mną. Był bardzo zadowolony, że w końcu ktoś się z nim zaprzyjaźnił” – powiedziała Olivia.

Dla psa była to miłość od pierwszego wejrzenia. Wyczekiwał przy wejściu do hotelu, w którym zatrzymała się stewardessa. Olivia postanowiła, że da mu na imię Rubio.

Niestety, musiała wrócić z powrotem do Niemiec, a psiak powrócił do błąkania się po ulicach, nie zapomniał ukochanej stewardessy. Gdy kobieta pojawiła się w mieście, w tym samym hotelu, Rubio czekał w drzwiach, aby się przytulić.

Cały czas cierpliwie czekał na Olivię przed drzwiami hotelu…

Wydawało się, że Rubio zna harmonogram pracy Olivii, gdyż zawsze, kiedy zjawiała się w hotelu, on czekał już tam na nią.

Niestety, z powodu swojej pracy, kobieta ciągle musiała go zostawiać…

Olivia postanowiła się znaleźć psiakowi nowy dom, jednak Rubio od razu uciekł z powrotem do hotelu. To zdarzenie przekonało Olivie i postanowiła zaadoptować czworonoga. Załatwiła wszystkie formalności aby moc sprowadzić go do swojego domu w Niemczech.

Teraz Rubio wreszcie ma szczęśliwe życie w kochającym domu wraz ze swoją nową rodziną.


Cierpliwość popłaca!


PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: lifebuzz.com
Pies codziennie cierpliwie czekał na stewardessę przed drzwiami hotelu, wyczekał adopcję
Ocena: 5 | Głosów: 9