,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Postawiła facetowi ultimatum ,,albo Ona, albo Ja!”. To co zrobił jest genialne

Pewna dziewczyna, zazdrosna o względy swojego mężczyzny, nie była wstanie znieść jego psa. Wiedząc, że jej facet jest ogromnie przywiązany do swojej suczki o imieniu Molly, postawiła go pod ścianą: „Albo ona, albo ja!”

Mężczyzna, który chce pozostać anonimowy, bardzo mocno przemyślał sprawę, i w końcu podjął decyzję. I jak twierdzi wiele osób,wręcz genialną.

Umieścił następujące ogłoszenie na jednym z portali ogłoszeniowych:

”Moja dziewczyna nie lubi mojej małej damy beagle, o imieniu Molly. Chcąc nie chcąc, muszę szukać dla niej nowego domu. Ma nieskazitelny rodowód i pochodzi z dobrej rodziny. Była ze mną cztery lata. Bardzo lubi się bawić, jest trochę rozpieszczona, a jej zachowanie nie zawsze jest idealne. Sierść wymaga pielęgnacji i to samo dotyczy łapek, które zawsze muszą dobrze wyglądać. Czasami płacze całą noc, a potem, gdy jestem w pracy, śpi w ciągu dnia. Jej posiłki muszą być zawsze najlepsze i najdroższe. Gdy wracasz po ciężkim dniu, nigdy cię nie powita w drzwiach. Nie okaże ci też bezwarunkowej miłości, gdy tego potrzebujesz. Co prawda nie gryzie, ale potrafi być złośliwa jak diabli!

A więc: czy ktoś jest zainteresowany moją 30-letnią, egoistyczną, zarozumiałą, kłamliwą i zaślepioną pieniędzmi dziewczyną? Ja i mój piesek chcemy się jej pozbyć, tak szybko, jak to tylko możliwe!”

To genialny sposób na uświadomienie, że nie powinno się stawiać nikogo przed tak ciężkim wyborem. Ogromne brawa dla tego faceta, że zdecydował się na taki krok?

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: shareably.net
Postawiła facetowi ultimatum ,,albo Ona, albo Ja!”. To co zrobił jest genialne
Ocena: 4.5 | Głosów: 13