, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Prawdziwa różnica między mężczyznami, a kobietami

Jej pamiętnik:

„Dziś zauważyłam, że mój mąż zachowuje się dziwnie. Mieliśmy rezerwację na obiad w naszym ulubionym miejscu i mieliśmy się spotkać tam wieczorem.
Przez spotkanie z koleżankami zjawiłam się w restauracji trochę później, moja wina. Był trochę mniej gadatliwy niż zwykle i zauważyłam, że coś mu przeszkadzało. Początkowo myślałam, że był zirytowany moim późnym przybyciem, ale później zdałam sobie sprawę, że to jakiś inny problem, znacznie głębszy. Zaproponowałam mu, że przeniesiemy się do mniej zatłoczonego miejsca, tak byśmy mogli porozmawiać. W przytulnej, małej kawiarni spojrzałam mu w oczy i zapytałam, co się stało. Zdawał się ignorować moje uczucia i powiedział, że nic się nie stało. Ciągle pytałam, czy zrobiłam coś, ale ciągle mówił, że nie jest zdenerwowany i mam się niczym nie martwić.
W drodze powrotnej powiedziałam: „Kocham cię”. Uśmiechnął się do mnie, ale nadal koncentrował się na prowadzeniu samochodu. Teraz naprawdę nie mogę znaleźć wyjaśnienia dla tej sytuacji. Dlaczego on nie powiedział, że mnie kocha? Wróciliśmy do domu, ale byłam zdruzgotana. Nie mogłam mu pomóc, zauważyłam że próbuje zachować dystans, jakbym w ogóle nie istniała. Właśnie siedzi i ogląda swój ulubiony program w TV. Powiedziałam „Dobranoc” i poszłam spać.

Po około 15 minutach wszedł do naszego pokoju i wskoczył pod koc. Wkrótce potem zasnął. Jeśli chodzi o mnie … nie mogłam w ogóle spać starając się zrozumieć, co się dzieje z moim mężem. Naprawdę czuję, że go tracę. Moje małżeństwo prawdopodobnie … i całe moje życie rozpada się”.

Jego pamiętnik:

„Dziś nie mogłem uruchomić mojego motocykla. Chyba silnik jest poważne uszkodzony, ale nie mam pojęcia co mogło się stać. Chyba trzeba będzie go zabrać do mechanika …”.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: brightside.me
Prawdziwa różnica między mężczyznami, a kobietami
Ocena: 4.1 | Głosów: 12