,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Przerobił 800-letnią jaskinię w dom swoich marzeń. Musisz zobaczyć co jest w środku!

Pewnego deszczowego dnia w 1999 roku, Angelo Mastropietro z Wielkiej Brytanii wraz z przyjaciółmi wybrał się na wycieczkę rowerową. Gdy przejeżdżali przez las, rozpętała się burza, dlatego postanowili się gdzieś schronić przed deszczem.

Wtedy natknęli się na dawno zapomnianą jaskinię, która znajdowała się głęboko w zboczu góry. Dla Angelo ta jaskinia była czymś więcej, niż tylko schronienie przed deszczem – to był początek wielkiego i zachwycającego projektu!

Angelo był biznesmenem, jednak kiedy zdiagnozowano u niego stwardnienie rozsiane. Uświadomił sobie, jak bardzo zatracił się przez ciągła pracę i związany z nią stres.

Poprzez dziwny zbieg okoliczności, 10 lat po wycieczce rowerowej, Angelo przeglądając gazetę z nieruchomościami wystawionymi na sprzedaż, zobaczył ogłoszenie o sprzedaży tej jaskini! Nie wahał się i kupił to miejsce za prawie $ 90.000.

Projekt, z którym postanowił się zmierzyć był monumentalny. Jednak Angelo poświęcił wszystkie swoje oszczędności i czas, by zamienić jaskinie w swój wymarzony dom.

Po 8 miesiącach pracy, wydaniu 140 000 dolarów i wywiezieniu 70 ton gruzu remont zakończono i jaskinia była wręcz nie do poznania!

Jaskinia ma prawie 800 lat wcześniej była zamieszkana, aż do 1940 roku. Ale  jej poprzedni mieszkańcy na pewno nie mieli takich wygód jak Angelo ma teraz.

Jaskinia jest wyposażona we wszystko co potrzeba, by mieszkać jak w normalnym domu. Jest elektryczność, bieżąca woda oraz a nawet dostęp do internetu.

To nie jest już wilgotne i zimne miejsce, jak wyobrażamy sobie typową jaskinie – dziś jest to wspaniały, luksusowy apartament…

…z pięknym patio na zewnątrz.

Problemy ze zdrowiem, które dotknęły Angelo, pozwoliły mu obranie odpowiedniego kierunku i zrealizowanie tego projektu.

Dzięki swojej jaskini, zdał sobie sprawę, co tak naprawdę jest ważne w życiu i odnalazł wreszcie drogę do wewnętrznego spokoju i uzdrawiającej mocy natury.

A noce tam,są porostu wyjątkowo piękne

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: hefty.co
Przerobił 800-letnią jaskinię w dom swoich marzeń. Musisz zobaczyć co jest w środku!
Ocena: 5 | Głosów: 6