,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Śmierć ukochanej siostry skłoniła ją do opublikowania wzruszającego posta

Nie każdy z nas miał to szczęście aby móc dorastać ze swoim rodzeństwem. Ci, którzy jednak tego doświadczyły, na pewno zgodzą się ze mną, że ciężko wyobrazić sobie życie bez ukochanej siostry czy brata. To z reguły oni są naszymi najlepszymi przyjaciółmi i powiernikami, z którymi zawsze się bawiliśmy.

Czasami, życie bywa okrutne i niestety musimy zmierzyć się z najgorszą stratą – śmiercią brata lub siostry. Takie nieszczęście spotkało m.in. 19-letnią Sabrinę, która  straciła ukochaną siostrę – Caitlin. Pogrążona w żałobie Sabrina, postanowiła upamiętnić swoją siostrę bliźniaczkę w niezwykły sposób. Opublikowała w sieci  bardzo wzruszający post…

Dziewczyna, za pośrednictwem serwisu Imgur, podzieliła się wzruszającą historią. Opublikowany post nosi tytuł: „Zdjęcia z Tobą za każdy rok, kiedy żyłaś” i składa się z 19 osobistych zdjęć.

Całą galerię otwiera smutny napis:

„Umarłaś dzisiaj rano, 2 sierpnia 2016 roku. Miałaś zaledwie 19 lat.”

Piękna dziewczyna, która jest na zdjęciach, nazywała się Elizabeth Caitlin Puckett. Sama lubiła używać swojego drugiego imienia.

Z informacji opublikowanych przez jej siostrę wynika, że Caitlin przez ostatnie miesięce walczyła z białaczką. Niestety nie udało się wygrać tej walki.

Sabrina, zwracając się w poście bezpośrednio do zmarłej siostry:

„Kopałaś raka w tyłek czterokrotnie od 2011 roku, ale byłaś jednocześnie bardzo zmęczona.”

Siostry dorastały w miejscowości Chattanooga, w stanie Tennessee, gdzie Caitlin była pacjentką Szpitala Dziecięcego w Erlanger.

W poruszającej wiadomości, Sabrina w specyficzny sposób żegna się ze swoją bliźniaczką, podkreślając, wszystkie cechy, które sprawiały, że Caitlin była tak kochana i jedyna w swoim rodzaju.

Pod zdjęciem, na którym obie idą na szkolny bal, Sabrina napisała: „Byłaś wspaniała”

Jak widać siostry towarzyszyły sobie w najważniejszych momentach ich życia. Jedną z takich chwil na pewno była studniówka, na której chora siostra wystąpiła w długiej sukni.

Pośród fotografii nie zabrakło również zdjęć z ich dzieciństwa. Na jednym z takich zdjęć, Sabrina całuje w policzek swoją bliźniaczkę.

Przy tej pięknej fotografii, Sabrina napisała:

„Mama zrobiła nam wiele głupich zdjęć, ale są i dobre fotografie.” Te wzruszające wspomnienia dla nas wyglądają jak jedne z tych „dobrych”.

Zdjęcia, które opublikowała Sabrina, pokazują wiele sytuacje z życia bliźniaczek. Widać na nich niezwykłą więź, która łączyła siostry. Jak na tym wspólnym zdjęciu dziewczynek na kanapie.

Na pierwszy rzut oka niby normalna sytuacja, ale biorąc pod uwagę całą historię, jest to jedna z tych chwil, które Sabrina będzie pamiętać zawsze, ponieważ dzieliła je z ukochaną siostrą.


Pod tym zdjęciem Sabrina napisała:

„Byłyśmy bliźniaczkami nawet jeśli czasami ludzie nam nie wierzyli. I nigdy nie wyobrażałam sobie życia bez Ciebie.”

Choroba Caitlin czasami rozdzielała siostry. Pobyty w szpitalu, leczenie i liczne zabiegi, uniemożliwiły im ukończenie szkoły w tym samym roku.

Sabrina skończyła szkołę w 2015 roku, a Caitlin w 2016. Sabrina napisała:

„Ukończyłaś szkołę rok później. Ale nigdy nie widziałam, aby cały stadion ludzi klaskał na stojąco, jak było to w Twoim przypadku”.

Historia oddanych sióstr porusza każdego. Czytając słowa Sabriny nie można powstrzymać łzy i choć siostry zostały rozdzielone przez śmierć, wydaje mi się, że Sabrina zawsze będzie pamiętać swoją ukochaną bliźniaczkę, która odeszła zbyt wcześnie.

19-latka i jej rodzina już teraz chcą upamiętnić Caitlin, angażując się w akcję dobroczynną za poprzez GoFundMe na rzecz szpitala, w którym leczona była chora na białaczkę dziewczyna oraz fundację Lana’s Love.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: littlethings.com
Śmierć ukochanej siostry skłoniła ją do opublikowania wzruszającego posta
Ocena: 5 | Głosów: 1