, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Stresujesz się w pracy? Te kulki antystresowe pomogą Ci się odprężyć

Twoja praca to ciągły stres i niepowodzenia, nie martw się, ponieważ agencja komunikacji ‚,Imaginarte’’ znalazła na to sposób! Wymyśliła bowiem akcesorium, które pozwoli Ci się odprężyć i rozładować stres.

Wakacje to bardzo dobry czas aby odpocząć od pracy i robić coś na co mamy ochotę. Możemy na plażę 4 razy w ciągu dnia, jeść niezdrowe jedzenie, uprawiać trekking nie mając pojęcia co to jest, oglądać 8 godzin z rzędu jeden i ten sam odcinek ulubionego serialu… lub po prostu siąść i pobawić się kuleczkami ?

Nie ma znaczenia to, czy w danej chwili posiadasz je, czy nie. Są takie momenty w naszym życiu, kiedy zarówno kobiety jak i mężczyźni muszą się odstresować i po prostu muszą się nimi pobawić. Więc w czym problem? Powrót do pracy po naszych jakże bardzo potrzebnym odpoczynku zawsze oznacza jedno; rzadko kiedy mamy na to czas.

I tu wkracza agencja ‚,Imaginarte’’, która zdecydowała się znaleźć rozwiązanie na ten  problem, z którym codziennie zmagają się miliony pracowników na całym świecie. Przy współpracy z Rodríguezem Romeo, inżynierem od efektów specjalnych który pracował  przy oscarowym filmie ‚Grawitacja’, skonstruowali kuleczki o nazwie ‚,Imaginarte’’. Podwieszane akcesorium które przykleja się łatwo i dyskretnie do swojego biurka. Jego zawieszenie tworzy euklidesową krzywą, która zachęca do relaksu i zapewnia kilka chwil eskapizmu, której wszyscy tak bardzo potrzebujemy.

Nie ma znaczenia to, czy w tej chwili masz je, czy nie.

Są takie chwile, kiedy zarówno kobiety jak i mężczyźni porostu muszą pobawić się kuleczkami

Można dyskretnie przykleić je pod spód swojego biurka.

Jego zawieszenie tworzy euklidesową krzywą, która zachęca do relaksu i zapewnia kilka chwil eskapizmu, której wszyscy tak bardzo potrzebujemy.

Poniżej film o tym akcesorium:

Podoba Wam się taki sposób relaksu?

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: boredpanda.com
Stresujesz się w pracy? Te kulki antystresowe pomogą Ci się odprężyć
Ocena: 3 | Głosów: 4