,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Szczęśliwie urodziła trojaczki. 10 dni potem umiera, dlaczego?

Casi Rott została szczęśliwą mamą trojaczków. Maluchy urodziły się zdrowe, a ciągłe obawy o donoszenie zagrożonej ciąży zniknęły. Również dwie starsze córki czekały na narodziny.

Przez całą ciążę Casi spełniała wszystkie zalecenia lekarzy by poprzez cięcie cesarskie, mogły urodzić się: Piper, Asker oraz Levi.

Po kilku dniach matka mogła opuścić szpital. Wydawało się, że wszystko jest w porządku i szczęśliwa mogła wrócić do domu.

Nagle sytuacja dramatycznie się zmienia. Casi zaczyna czuć się bardzo żle, odczuwa silny ból w klatce piersiowej, szybko trafia do szpitala. W jej płucach lekarze wykryli skrzep krwi, wdrożono odpowiednie leczenie i odesłano Casi do domu.

Sytuacja niestety się powtarza. Casi znów bardzo źle się czuje. Mąż natychmiast zawozi ją do szpitala, jednak tym razem lekarze nie potrafią jej pomóc i kobieta umiera.
Ta tragedia zmienia życie rodziny Rott na zawsze.

Po śmierci żony, Joey samotnie wychowuje piątkę dzieci

Joey stara się jak tylko może, rodzina jest dla niego najważniejsza, a starsze córki wspierają go i pomagają w opiece nad trojaczkami.

Jest im cięzko, bardzo ciężko, mogą jednak liczyć na wsparcie i pomoc najbliższych oraz ludzi o dobrych sercach. Dzięki serwisowi GoFundMe, udało się zebrać do tej pory prawie $177000 na pomoc tej rodzinie.

Joey keżemu jest bardzo wdzięczny za okazane serce i pomoc. Codziennie myśli o ukochanej żonie, jest silny i wspaniale radzi sobie z wychowywaniem tej niemałej gromadki.

Wszyscy wierzą, że Casi z pewnościa czuwa nad swoją cudowną rodziną.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: facebook.com
Szczęśliwie urodziła trojaczki. 10 dni potem umiera, dlaczego?
Ocena: 4.8 | Głosów: 5