,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Tajemnicze i przerażające zdjęcia, które nigdy nie zostaną wyjaśnione

Nikt nie wie, o co chodzi na tych zdjęciach. Co to za ludzie? Co to za nieznane obiekty? Świat kryje przed nami jeszcze bardzo wiele tajemnic…

1.


Kobieta w zielonym płaszczu była świadkiem morderstwa Johna F. Kennedy’ego w Dallas. Według świadków uwieczniła moment strzału do prezydenta, a FBI nadało jej przydomek Babushka Lady. Jednak nigdy nie udało się jej odnaleźć.

2.


W nocy 2 lutego 1959 roku w pobliżu góry Otorten co w języku lokalnego ludu Mansów oznacza „Nie idź tam”, w północnej części Uralu, dziewięciu uczestników studenckiej wyprawy poniosło śmierć z niewyjaśnionych do dziś przyczyn. Ślady wskazywały, że zostali zmuszeni do nagłego opuszczenia namiotu, pomimo że temperatura tamtej feralnej nocy wynosiła -30 stopni Celsjusza. Po trzech miesiące, w maju 1959 roku, śledztwo w sprawie tragedii na przełęczy Diatłowa, a zostało umorzone. Oficjalną wersję przyczyny śmierci członków ekspedycji podano jako „działanie nieznanej siły”.

3.


W marcu 1997 roku w amerykańskim Phoenix doszło niezwykłego zjawiska tzw. „świateł nad Phoenix”, które rzekomo wyglądały jak UFO. Świadkowie twierdzili, że światła pozostawały w bezruchu przez wiele godzin i pojawiły się kolejny raz w roku 2007 i 2008. Siły powietrzne zaprzeczyły, że tego dnia wykonywane były loty z użyciem flar. Z czasem jednak powstała hipoteza, że w rejonie Phoenix były wykonywane ćwiczenia, a tajemnicze obiekty były właśnie flarami. Według ekspertów od fotografii ta hipoteza jest nieporozumieniem.

4.


Gdy Jim Templeton, robił tą fotografię, chcąc uchwycić na niej swoją 5 letnią córkę, w angielskim gospodarstwie w maju 1964 roku, w kadrze widział tylko łąkę i córkę. Jednak po wywołaniu fotografii na zdjęciu znalazła się jeszcze jedna osoba… Tzw. „Spaceman” czyli astronauta. Po wykonaniu badaniach negatywów przeprowadzonych w laboratorium Kodaka, okazało się jednak iż zdjęcie jest autentyczne. Po kilku tygodniu  od tego incydencie Jim Templeton został odwiedzony przez ubranych na czarno mężczyzn. Wypytywali go o wszystko na temat wydarzeń z tamtego dnia minuta po minucie. Mężczyźni chcieli za wszelką cenę wmówić Jimowi, że widział tylko dziwnie wyglądającego mężczyznę, który przechodził w okolicy. Jim przystał na to, choć nigdy nie zaakceptował tej hipotezy. Tajemniczy mężczyźni, upewniwszy się, że Jim nie będzie rozmawiał o wydarzeniu, odjechali swoim Jaguarem i Jim nigdy ich już nie widział.

Wykładowca dziennikarstwa w Sheffield Hallam University i pisarza Davida Clarke, wysuną hipotezę iż postacią na fotografii może być żona Templetona, Annie, która była obecna wówczas i jest na innych zdjęciach zrobionych tego dnia. Clarke powiedział: „Myślę, że z jakiegoś powodu jego żona weszła do kadru i jej nie zobaczył bo według danych producenta aparatu przez obiektyw widać tylko 70% tego, co było w kadrze”. Annie miała na sobie jasnoniebieską sukienkę w tym dniu, która została prześwietlona jako biała w innych zdjęciach z tego dnia, miała ciemne, krótkie włosy.

5.


Widzisz na zdjęciu chłopca z brzegu po prawej stronie oraz kciuk wychodzący z jego prawego ucha? Skąd do kogo należy? Nawet chłopcy ze zdjęcia nie byli w stanie tego wyjaśnić.

6.


Coś niewyjaśnionego znajduje się za plecami Maryi. Słynny obraz przedstawia obiekt, który może być statkiem kosmicznym. To, że obiekt nie znalazł się tam przypadkowo, można stwierdzić dzięki osobie stojącej na wzgórzu i obserwująca go. Obrazu namalował Domenico Ghirlandaio. Stworzył go w XV wieku.

7.


Zdjęcie wykonano w 1941 roku, w Kanadzie podczas uroczystości otwarcia nowego mostu. Zaznaczony mężczyzna jest w ubrany w sposób, który bardziej odpowiada naszym czasom, posiada też aparat fotograficzny, który znacznie wyprzedza epokę kiedy wykonano zdjęcie. W 1941 takich nie było takich aparatów. Dla porównania, w kółku po lewej stronie znajduje się aparat powszechny w tamtych latach. Czyżby na zdjęciu uchwycono podróżnika w czasie?

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: shareably.net
Tajemnicze i przerażające zdjęcia, które nigdy nie zostaną wyjaśnione
Ocena: 3.7 | Głosów: 9