, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Uciec z lekcji w szczytnym celu? Tych 400 uczniów robi coś niesamowitego

Uczniowie mogą się tak zachować tylko dla naprawdę wspaniałego nauczyciela. Tym nauczycielem jest Ben Ellis z Christ Presbyterian Academy z Nashville w USA. Od roku zmaga się z ciężką chorobą, która uniemożliwia mu swobodne wychodzenie z domu czy pracę.

400 uczniów zrobiło dla niego piękny gest, akurat teraz gdy szczególnie potrzebował wsparcia, jego uczniowie nie zawiedli.

Informacja o jego chorobie była ciosem dla niego i jego rodziny, lecz również dla uczniów. Ben cierpi na raka przełyku, który wyłączył go z aktywności zawodowej. Ben jest nauczycielem łaciny. Do czasu pojawienia się choroby pracował z pasją, spełniał się jako nauczyciel. Uwielbiał pracować z młodymi ludźmi i wspierać ich. Teraz oni mu się odwdzięczyli.

Niedawno okazało się, że rak objął już całe gardło. Ben przebywa w związku z tym niemalże cały czas w domu lub szpitalu. Jego uczniowie postanowili więc okazać mu wsparcie i przygotowali dla niego niespodziankę.

Rano, zamiast na lekcje, 400 jego uczniów przyszło pod jego dom, gdzie wspólnie śpiewali i pomodlili się o jego szybki powrót do zdrowia. Ben był bardzo wzruszony. To piękny gest!

Takie zachowanie uczniów tylko dowodzi, że Ben jest wspaniałym nauczycielem i ma od swoich uczniów wsparcie w tych trudnych chwilach.

Życzymy Benowi z całego serca szybkiego powrotu do zdrowia.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: shareably.net
Uciec z lekcji w szczytnym celu? Tych 400 uczniów robi coś niesamowitego
Ocena: 4.6 | Głosów: 8