, ,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Z okazji rocznicy ślubu dał umierającej żonie wspaniały prezent

Carl Gilbertson z Liverpoolu przygotował dla swojej ukochanej żony Laury niespodziankę z okazji dziesiątej rocznicy ślubu.

Nie mógł jej zabrać na kolację do restauracji, ani wybrać się na romantyczny spacer. Jego żona cierpi na stwardnienie rozsianie i niestety dnia na dzień czuje się coraz gorzej. Carl jednak się wymyślił sposób, by pokazać ukochanej, jak bardzo ją kocha.

Mężczyzna poprosił o pomoc koleżankę Stephanie, która jest dyrektorem Teatru Muzycznego w Akademii Mediów w Liverpoolu. Kobieta poprosiła swoich studentów o przysługę i młodzi ludzie chętnie zgodzili się zaśpiewać dla Laury piosenkę Bruno Marsa „Just The Way You Are”.

Kiedy studenci zaczęli śpiewać, wokół Laury i Carlosa zebrał się tłum. Ludzie nagrywali występ na komórki i przyglądali się reakcji Laury. Pod koniec studenci rozwinęli plakat ze zdjęciem kobiety, była na nim w sukni ślubnej. Na nim widzimy napis: Szczęśliwej rocznicy.

„Twoja siła, odwaga i godność imponują mi z każdym dniem coraz bardziej. Jesteś jedyną rzeczą, która naprawdę się dla mnie liczy. Skarbie, jesteś wspaniała taka, jaka jesteś”pisze mąż, Carl na Facebooku.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: heftig.de
Z okazji rocznicy ślubu dał umierającej żonie wspaniały prezent
Ocena: 3.3 | Głosów: 7