,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Zdjęcia, dzięki którym ponownie uwierzysz w ludzi

Nie da się ukryć, że świat jest pełen okrutnych, zdolnych do wszystkiego ludzi. Widzimy to co dzień w telewizji. Poniżej umieszczamy zdjęcia, które przywrócą Twoją wiarę w ludzi i przypomną, że może tak naprawdę nie jesteśmy tacy źli. Co dzień anonimowi ludzie zdobywają się na gesty, które przywraca wiarę w ludzkość.

1. Dziewczynka ociera łzy postaci w tv

2. Żaden kolega z klasy nie przyszedł na urodziny tego chłopca z autyzmem, więc jego mama poprosiła o pomoc na Facebooku i pojawili się ci wspaniali strażacy, policjanci i lokalne dzieciaki.


3. Ekipa myjąca szyby w Memphis przebrana za superbohaterów, aby rozweselić małych pacjentów szpitala w Le Bonheur.

4. Jacqueline Kiplimo pomaga niepełnosprawnemu biegaczowi dokończyć bieg na Tajwanie, przez co traci szansę na zwycięstwo.

5. Dwóch Norwegów ratuje owcę topiącą się w oceanie.6. Każdego wieczoru ten mężczyzna wchodzi ze swoim psem do jeziora, ponieważ woda uśmierza jego ból.

7. Dwóch funkcjonariuszy odwodzi mężczyznę od popełnienia samobójstwa. 8 lat później mężczyzna (ojciec 2 dzieci) wręcza im nagrodę na gali The American Foundation of Suicide.

8. Mężczyzna ratuje tonącego kociaka parasolką.9. Każdej niedzieli fryzjer z Nowego Jorku oferuje bezdomnym darmowe strzyżenie.

10. Żołnierz ratujący kociaka w Korei.

11. Starszy mężczyzna dostał zawału serca podczas odśnieżania podjazdu. Sanitariusze zawieźli go do szpitala po czym wrócili, aby dokończy odśnieżać.

12. 84-letnia babcia czuła się nieswojo nosząc koszulę nocną w szpitalu, więc jej wnuczek postanowił jej towarzyszyć.

13. Ten bezdomny mężczyzna w kółko czytał tę samą książkę, więc dobry człowiek podarował mu Kindle’a.

14. Strażak podaje tlen kotu, który został uratowany z pożaru.

15. Mężczyzna daje swoje buty bezdomnej dziewczynie w Rio de Janeiro.


PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: lifebuzz.com
Zdjęcia, dzięki którym ponownie uwierzysz w ludzi
Ocena: 5 | Głosów: 5