,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Zginęła w wypadku przez pijanego kierowcę. To były jej ostatnie słowa do mamy

Karolina była zawsze miłą i grzeczną 19-nastoletnią dziewczyną – tak wypowiadają się o niej koledzy i nauczyciele w szkole do której chodziła, nikt nie przypuszczał, że może się stać taka tragedia.

Karolina wraz ze kolegami Marcinem G (21) i Tomaszem Ł (20) wybrała się na dyskotekę do pobliskiej miejscowości. Kiedy dyskoteka się skończyła ludzie zaczęli wsiadać do swoich samochodów niektórzy z nich w stanie wskazującym.

„Mamo, wyszłam ze znajomymi. Poszliśmy na zabawę i cały czas myślałam o tym co mi mówiłaś zanim wyszłam:

„nie pij jak będziesz prowadzić…”

Dlatego piłam Colę. Byłam dumna z siebie, dlatego że posłuchałam Twojej rady i byłam jedyna spośród moich znajomych trzeźwa. Tak zdecydowałam i Twoje słowa były dla mnie święte”

maxresdefault

Bardzo przepraszam mamusiu, byłam pewna że jestem w stanie prowadzić bo nie piłam alkoholu..

Coś naprawdę strasznego…

…teraz jestem tutaj, leżąc na ziemi i słysząc głosy i krzyki policjantów. Chłopak który kierował samochodem był kompletnie pijany…mamo dźwięki są tak daleko…! moja krew jest wszędzie, staram się być twarda i trzymać się żeby nie płakać. Słyszę głos lekarza:

„ta dziewczyna nie przeżyje…”

Jestem pewna mamo, że ten chłopak który doprowadził do wypadku nie chciał źle…

Ale dlaczego on pił, a to ja mam umrzeć?…dlaczego to życie jest takie niesprawiedliwe mamo?…dlaczego ludzie to robią wiedząc że mogą zniszczyć czyjeś życie…mój ból jest straszny w tej chwili, tak jakby ktoś wbił we mnie setki ostrzy… Mamo powiedz mojej małej siostrzyczce żeby się nie bała, tacie żeby był twardy i proszę Cię mamo odwiedź tego chłopaka i powiedz mu to samo co mówiłaś mi.

Może jakby jego rodzice mówili mu to co Ty mamo, dzisiaj bym żyła…mój oddech słabnie z każdą chwilą… mamo boję się…

Są to moje ostatnie chwile i czuję się naprawdę sama… bardzo bym chciała żebyś była teraz przy mnie w tej chwili… w chwili w której umieram tu na ziemi… Chciałabym Ci tyle powiedzieć mamo, bardzo Cię Kocham mamo… przyrzekam być Twoim aniołem stróżem… takim jakim Ty byłaś dla mnie.

Do widzenia mamo.

Te słowa spisane przez dziennikarza, który znalazł się na miejscu wypadku w chwili gdy Karolina umierała. Powiedziała te słowa chwilę przed tym zanim odeszła.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: lifebuzz.com
Zginęła w wypadku przez pijanego kierowcę. To były jej ostatnie słowa do mamy
Ocena: 3.9 | Głosów: 13