,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Zniszczył parę butów, ale sposób ukarania go przekracza wszelkie granice

Cola to młody, 9 miesięcznym pies i jak każdy psiak w podobnym wieku, czasem pobawi się butami. Któregoś dnia zakradł się do sąsiada i zniszczył parę jego butów. Właścicielka psiaka zaoferowała rekompensatę za zniszczone buty, jednak mężczyzna nie chciał jej przyjąć. Pragnął jedynie zemsty!

Następnej nocy sąsiad wszedł na posesję gdzie mieszkał Cola i obciął psu przednie łapy po czym zostawił aby pies się wykrwawił!

Kobieta zawiadomiła policję, a także organizacje Soi Dog Foundation (SDF) – która zajmuje się ratowaniem psów. Wolontariusze nie byli w stanie uwierzyć, że ktoś dopuścił się tak strasznego czynu wobec psa. Dzięki fundacji Cole przewieziono do specjalistycznego szpitala weterynaryjnego w Bangkoku. Pies stracił bardzo dużo krwi i weterynarze strasznie walczyli o jego życie. Poświecenie lekarzy oraz ogromna chęć życia Coli sprawiły, że pies przeżył.

Niestety nie udało się uratować jego nóg. Od tego czasu wydarzenie mógł poruszać się jedynie na tylnych łapkach. Właścicielka nie mogła zatrzymać niepełnosprawnego psa (zresztą biorąc pod uwagę psychopatycznego sąsiada, może to i lepiej), na szczęście z całego świata zgaszali się ludzie chcących adoptować Colę.

Cola znalazł swój nowy dom u państwa Dalley. Gill i John Dalley przeprowadzili się do Tajlandii 13 lat temu, by tam spokojnie żyć na emeryturze. Jednak postanowili założyli Soi Dog Foundation, organizację, której celem jest ratowanie bezdomnych psów. Niestety jak sami mówią przypadki psów potraktowanych maczetą są dosyć częste. Trafiają się psy z odciętą łapą, ale ucięcie dwóch jest bardzo rzadkie. Gill z mężem Johnem bardzo się ucieszyli z nowego członka rodziny.

Nowy dom to jednak nie wszystko… Cola otrzymał też wspaniały prezent od fundacji – protezy! Dzięki nim znów może biegać i cieszyć się życiem.

Nową właścicielkę i psa łączy szczególna więź… Gill także nosi protezy! Kobieta kiedyś podczas ratowała psa, zaraziła się od niego wirusem, i z tego powodu lekarze musieli amputować jej obie nogi. Niemniej jednak nie zaniechała pomagać zwierzętom.

Cola po traumatycznych przeżyciach trafił do rodziny, w który czuje się kochany i bezpieczny, zawsze będzie czuł wsparcie od Gill i Johna.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: tierfreund.co
Zniszczył parę butów, ale sposób ukarania go przekracza wszelkie granice
Ocena: 3 | Głosów: 2