,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Został uratowany w ostatniej chwili. Był zmaltretowany, wycieńczony i niedożywiony

Działacze na rzecz praw zwierząt z Brockton w Stanach Zjednoczonych dokonali tragicznego odkrycia: na jednej z ulic znaleźli psa, który był w katastrofalnym stanie. Wolontariusze wręcz nie dowierzali, jakim cudem ten pies jeszcze żyje… Jednak nie zamierzali się poddać i postanowili mu pomóc. Nie byli wstanie patrzeć na jego cierpienie.

Pies był bardzo nieufny, sporo czasu minęło zanim udało im się do niego zbliżyć.

Na początku delikatnie go umyli i opatrzyli rany. Podczas badania stwierdzono że to szczeniak, który ma około 12 miesięcy.

Ważył jedynie 7 kilogramów, zdecydowanie za mało, jak na psa w tym wieku. Musiał przejść przez piekło…

Na początku był bardzo nieufny, jednak szybko zaczął łasić się do ratowników i dlatego nadali mu imię XO (po angielsku „buziak”). Zwierzak szybko zorientował się, że jest już bezpieczny i może ufać wolontariuszom.

XO dostał się pod opiekę organizacji „Second Chance Rescue“, zajmującej się maltretowanymi zwierzętami do momentu, aż nie znajdą nowego domu.


Alyssa Ellmana, która tam pracuje, wspomina:

„Na początku, kiedy go zobaczyłam, chciało mi się płakać. Złamało mi to serce, ale na szczęście XO robił ogromne postępy. Szybko przytył 6 kilogramów i trafił do kochającej rodziny. Mimo, że na jego ciele widać ślady z przeszłości, naszym zdaniem to bardzo przystojny facet!”

Najlepsze w tym wszystkim jest to że końcu uśmiechną się do niego los. Trafił do domu, który jest marzeniem każdego psiak:  właścicielka pracuje w biurze, do którego może zabierać XO. Dzięki temu zwierzę nie zostaje samo w domu i nie czuje się samotne. Miejmy nadzieję, że wkrótce zapomni o złych chwilach które przeżył


PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: tierfreund.co
Został uratowany w ostatniej chwili. Był zmaltretowany, wycieńczony i niedożywiony
Ocena: 4.8 | Głosów: 5