,

LOL Love PŁACZ ZŁY WYGRYW WTF!?

Zwyrodnialec zakleił psu pysk, aby umarł z głodu

Przemoc to głupota – nie tylko w wobec ludzi, ale i w stosunku do zwierząt. Jak można krzywdzić istoty, które są lojalne i gdyby tylko mogły, to wskoczyłyby za nami w ogień?

W Wietnamie działacze praw zwierząt dokonali szokującego odkrycia które sprawia, że serce pęka i budzi się gniew na myśl o człowieku, który zrobił coś tak okrutnego! Ktoś  mocno zakleił taśmą pysk psa, tak aby zwierzę umarło z głodu…

Zwierzę było wystraszone i nieufne. Nie pozwalało na to, aby ktokolwiek do niego się zbliżył.

Weterynarz musiał bardzo ostrożnie pozbyć się taśmy, która mocno wbiła się w pysk psa…

Aż strach pomyśleć, o cierpieniach tego psa.

Gdy usunięto taśmę, można było zobaczyć, jak mocno wbijała się w ciało psa. Widać było jego kości… Działacze praw zwierząt nazwali go Szczęściarz, ponieważ bardzo wierzyli w to, że uda mu się z tego wyjść i zaufać na nowo człowiekowi…

Na początku weterynarz musiał po każdym posiłku owijać pyszczek psa bandażem, ponieważ cały czas istniało niebezpieczeństwo zakażenia.

Po kilku dniach można powiedzieć, że dziś stan Szczęściarza jest stabilny. Odzyskuje siły pod opieką ratowników. Proces gojenia skóry i… duszy zajmie sporo czasu, ale ratownicy mają nadzieję, że znajdzie się osoba, która pokocha tego malucha i da mu bezpieczny dom.

Mamy wielką nadzieję, że uda się odnaleźć zwyrodnialca który okaleczył psa i zostanie odpowiednio ukarany.

PODZIEL SIĘ tym ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Źródło i fotografie: tierfreund.co
Zwyrodnialec zakleił psu pysk, aby umarł z głodu
Ocena: 3.8 | Głosów: 5